“Nora nuk o njësoj” titullohet video-projekti i fundit muzikor i këngëtares Nora Istrefi.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga produksioni “Entermedia”, ndërsa Nora si gjithmonë edhe në këtë klip duket shumë joshëse dhe seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here