tunanoraNora Istrefi dhe Altuna Sejdiu-Tuna kurrë nuk kanë qenë më të lidhura së bashku. Koleget e skenës muzikore, tashmë janë bërë edhe kunata, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja në fjalë shpesh po shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës dhe jo rastësisht. Tuna, tashmë është pjesë e familjes.

Në këtë foto që po e publikojmë në “Kosovare”, Tuna e ka mbuluar gjoksin, ndërkaq kunata e saj Nora nuk është kursyer, duke e nxjerrë atë sa më në pah, shkruan “Kosovarja”. Që të dyja po duken bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here