noriiNora dhe Roberti, duken sikur të jenë dashuruar sot. Kështu të paktën ta jep përshtypjen fotoja e cila është publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, në të cilën shihet këngëtarja Nora Istrefi dhe i fejuari i saj, muzicienti Robert Berisha.

Ndonëse janë përfolur shpesh për ndarje e përleshje, ata siç duket nuk po lodhen me këtë, ndërsa po jetojnë dashurinë e tyre e cila ndoshta edhe do të kurorëzohet këtë vit me martesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here