Nora IstrefiKëngëtarja seksi, Nora Istrefi, ka publikuar videoklipin e saj më të ri, në bashkëpunim me këngëtarin e zhanrit pop-folk, Gena.

Nora, e cila kthehet në skenën muzikore me synimin për të qenë në maje të dëgjueshmërisë me hitin e saj të ri veror, ka vendosur që atë ta realizojë në bashkëpunim me krijuesin tjetër të shumë hiteve, Genën.

Kënga “Le Mama” është një këngë verore, ku Nora refrenin e këndon në gjuhën angleze me një zë mjaft të bukur.

Produksioni definitivisht në formë shqiptar, Entermedia, e ka punuar edhe këtë videoklip dhe ka arritur të vë në pah pjesën e bukur dhe joshëse të Norës.

Muzika është punuar nga BigBangBeats dhe Cekic.

Videon mund ta ndiqni në këtë link:
http://www.youtube.com/watch?v=N7-Ivt3cn08&feature=player_embedded#at=17

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here