Nora Istrefi së fundi ka diplomuar në drejtimin e kreatores së modës dhe thotë se shpreson këtë vit të ndajë kohë edhe për këtë profesion të saj.

Këtë vit do të vazhdoj të bëj edhe më shumë punë rreth muzikës, besoj që kohë pas kohe do të pasojnë këngë të reja dhe videoklipe të reja dhe në këtë mënyrë do të jem më afër fansave të mi”, transmeton Telegrafi, te kete thene Nora ne nje interviste te fundit.

Ajo ka treguar se nuk do te le anash profesionin tjeter te saj : “Ndërsa sa i përket profesionit të dytë, atij si kreatore, e kam lënë anash pak për shkak të kohës. Por këtë vit do të ketë të reja edhe për këtë”.

Pas lansimit të spotit të ri, me grupin simpatik TDS, “Ka je” , Nora ka lansuar edhe fotot e saja ma të reja, ku shfaq hiret e saj femerore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here