A vazhdojnë të jetojnë bashkë Nora dhe Roberti?Ata janë përfolur shumë kohëve të fundit për lidhjen e tyreËshtë thënë se janë ndarë, por si duket nuk ka qenë kështu.

Edhe pse mund të kenë pasur ndonjë krizë, Nora dhe Roberti duken shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit.

Kështu ata kanë postuar një foto në Instagram. Lumturia qesh në fytyrat e tyre.

A vazhdojnë të jetojnë bashkë Nora dhe Roberti?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here