Nora dhe Roberti kalojnë të dielën bashkë në GërmiKëngëtarja Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha, ishin pjesë e lajmeve rozë tash e disa kohë.

Në lajmet rozë flitej rreth ndarjes së tyre gjë kjo e mohuar në disa intervista nga dyshja. Por sot dyshja ka vendosur që t’i ndalojnë këto spekulime.

Roberti, përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi me vajzën në parkun Gërmia, e një fotografi të ngjashme në të njëjtin vend ka postuar më pas edhe këngëtarja Nora Istrefi, transmeton Indeksonline.

Nora dhe Roberti kalojnë të dielën bashkë në Gërmi

Nora dhe Roberti kalojnë të dielën bashkë në Gërmi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here