Nora dhe Roberti bashkë në ditëlindjen e Renees Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, feston njëvjetorin e lindjes.

Kjo është paraqitja e parë publike pas shumë kohësh.

Çifti është munduar që të organizojë festën e saj në mënyrë madhështore, transmeton Prive.

Nora dhe Roberti bashkë në ditëlindjen e Renees

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here