Nora dhe Rene luajnë në pianoNora Istrefi këtë vikend e ka kaluar me familjen e saj.

Ajo në Instastory ka publikuar vazhdimisht fotografi.

Në një të fundit, këngëtarja së bashku me vajzën e saj Renen, shihen të ulura pranë një pianoje derisa luajnë disa nota.

Nora dhe Rene luajnë në piano

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here