Ata vërtet i përkasin botës së muzikës. Ajo këngëtare dhe ai muzikant, por ama dinë të shpalosin edhe vlera të tjera dhe që miqtë thonë se ia dalin shumë mirë dhe madje arrijnë të tërheqin edhe vëmendjen e të tjerëve.

Kështu çifti fundjavat i organizon shumë mirë, madje nuk mungojnë në asnjë festë apo aktivitet ku janë të ftuar, dhe sa herë që ambienti u pëlqen, duan t’ia kalojnë sa më mirë e kërcejnë pafund.

Në këtë foto Nora dhe Roberti janë duke kërcyer një këngë romantike ku të dy e tregojnë dashutinë për njëri-tjetrin, është pikërisht ky momenti ku ata janë fokusuar edhe nga paparacët./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here