Edhe Nora istrefi ka bërë gati shtëpinë për festat e fundvitit.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje nga brendia e shtëpisë së saj luksoze.

Nora ka vendosur bredhin dhe e ka dekoruar shtëpinë me shumë shije, e këngëtarja njihet pëe shijen dhe stilin e saj të veçantë./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here