Kaq tërheqëse nuk e keni parë këngëtaren.Nora Istrefi njihet si njëra ndër femrat më sharmante dhe më seksi të estradës.

Nora gjithmonë kujdeset për pamjen e saj të jashtme. Së fundmi këngëtarja ka vendosur t’i rikthehet përsëri ngjyrë së bardhë të flokëve.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram me stilin e ri të flokëve dhe duket me të vërtetë bukur.

Ndryshe, kujtojmë se “Hije” është kënga e fundit nga Nora të cilën e solli në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here