Nona Gashi shqiptarja tjetër që po bën nam në ZvicërNona Gashi është shqiptarja tjetër e cila po bën famë në Zvicër.Ajo është modele e njohur në shtetin helvetik, ndërsa është pjesë e menaxhmentit të mopedës, Fotogen.

Ajo deri më tani ka bërë shumë foto sesione dhe një ndër to është edhe imazhet e fundit të publikuara në llogarinë personale në Instagram, transmeton Telegrafi.

Gashi shihet teksa reklamon të bikinit të kompanisë së veshmbathjeve të mirënjohur, Lalibella.

Kujtojmë se në shtetin zviceran karrierë prej modele po bën edhe Heidi Lushtaku.

Nona Gashi shqiptarja tjetër që po bën nam në Zvicër

 

Nona Gashi shqiptarja tjetër që po bën nam në Zvicër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here