Ledri Vula dhe Young Zerka fascinuan publikun së fundmi me këngën “Nona”.

Ky projekt muzikor solli artistët krejt ndryshe, duke tejkaluar pritjet e publikut.

Për pesë ditë kjo këngë është dëgjuar plot 2 milionë herë në YouTube.

Pa dyshim se për gjithë këtë dëgjueshmëri ata janë treguar falënderues në rrjetet sociale ndaj publikut. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here