Noizy ka bërë të ditur se kënga e paralajmëruar për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë, tashmë do të jetë edhe në klip.

Reperi ditë më parë zbuloi se do të ketë edhe ai një këngë për 28 nëntorin, dhe tash ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë edhe klip.

Noizy ka bërë të ditur se kënga e paralajmëruar për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë, tashmë do të jetë edhe në klip.

Reperi ditë më parë zbuloi se do të ketë edhe ai një këngë për 28 nëntorin, dhe tash ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë edhe klip.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here