Noizy vjen në bashkëpunim me Varrosi dhe Lil KoliReperi nga Shqipëria, Noizy sapo ka punlikuar bashkëpunimin e tij më të ri me reperët nga grupi i tij OTR Varrosi dhe Lil Koli.

Kënga e titulluar “30 Vet” është punuar me videoklip nga produksioni “Elmino Films”.

Teksti është shkruar nga të tre reperët, kurse është prodhim i Blasian Beats.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here