chicaTop reperi nga Shqipëria, Noizy, ka publikuar videoklipin e tij të ri “Chicca”.

Ylli sensacional i hip hop skenës ka lansuar projektin e ri në bashkëpunim me Akkurat, një antar i labelit që drejton reperi, emri i vërtet i të cilit është Rigels Rajku.

Akkurat është anëtar i OTR nga Zvicra dhe Noizy ka mirëpritur bashkëpunimin me të duke u shprehur i ngazëllyer, shkruan Telegrafi.

Kënga u realizua nga A-Boom.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here