Noizy vjen me klipin e ri “Number One”Reperi shqiptar, Noizy, ka publikuar videoklipin e ri të titulluar “Number One”.

Noizy hitet më të mëdha i ka pikërisht në zhanrin ritmik “dancehall” dhe “Number One” duket gjetje perfekte për të pas sezonit të verës.

Në klip merr pjesë edhe aktori Blerim Destani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here