1Enca ka reaguar për komentin e Noizy se ende është ‘mbret’ në muzikë.

Noizy ka bërë një postim në Instagram, pas perfomancës në Zvicër kur thotë se ka krijuar atmosferë të paparë dhe ende mbetet mbret.

Megjthatë, Enca ka një kundërpërgjigje, shkruan Gazeta Express.

Me anë të një fotografie ku shihet e ulur në një karrige që duket si fron, Enca me titullin e këngës që dyshja e kanë pasur bashkëpunim, ka treguar se ‘mbreti’ është ajo, pasi ajo po vazhdon të mbretërojë në muzikën shqiptare.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here