Noizy sjell klipi e ri “Big Body Benzo”Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka sjellë para fansave të tij videoklipin më të ri.Kënga quhet “Big Body Benzo” dhe këngëtari ka paralajmëruar se ky është vetëm fillimi i këtij sezoni veror.

Sipas një postimi në rrjetet sociale duket se do të vijnë edhe disa këngë dhe klipe të reja nga Noizy.

“Si ju duk ‪#‎BBB (“Big Body Benzo”)? Mendoni që ky është fillimi i këtij sezoni veror. Mungojnë edhe pesë klipe tjera”, shkruan në faqen e reperit në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here