Noizy, selfie me tufa parashKëngëtari Noizy ka bërë një selfie ku bien në sy disa sende të tijat personale.Ndër të tjera spikatin edhe disa tufa parash që Noizy i mban mbi komodinë.

Me siguri i ka lënë “rastësisht” aty dhe nuk ka dashur të tregojë këtë me selfie-n e tij…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here