Në qendër të vëmendjes është më shumë marrëdhënia me femrat se sa karriera e tij muzikore. Reperi i njohur 24-vjeçar, Noizy, këto ditë është përfolur shumë në lidhje me marrëdhëniet intime që sipas disa mediave ka pasur me kolege, siç janë Genta Ismajli dhe Rozana Radi, me të cilën ka realizuar dy këngë, “Fly” dhe “Mr. Yesterday”.
Por, Genta Ismajli mohoi të ketë pasur diçka mes saj dhe Noizy-t, duke bërë madje ironi me fjalët: “Po, jemi të lidhur dhe mezi presim të martohemi”, në qendër të shtypit rozë ka qenë tymnaja që u ngrit për të dhe Rozanën.

Vetë Noizy, i cili synon të transmetohet në MTV me hitet e tij të reja, ka thënë për mediat se nuk ka pasur dhe nuk ka asnjë raport romantik mes tij dhe Rozanës, sikurse është shkruar këto ditë.

“Tjetër gjë kam thënë në intervista dhe të tjera gjëra kam lexuar. Edhe nëse ka pasur një raport, kanë qenë gjeste qejfi, asgjë nuk është bërë me zor. Rozana është shumë gocë e mirë, është fiksim shoqëror, asgjë më shumë, nuk shkon më tej se kaq”, – ka sqaruar këngëtari, i cili këto ditë nis një turne në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Edhe nëse jo për lidhjet, vera për Noizy-n ka për të qenë e nxehtë, pasi ai pret të publikojë disa këngë të reja, si dhe të marrë pjesë në koncerte që nga SHBA, Zvicër dhe kudo në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here