NoizyNoizy nuk po ndalet dhe dalëngadalë po e kompleton albumin e tij dhe një prej këngëve që më së shumti është pritur nga fansat është ajo që u lansua së fundmi “Sa mir me kon OTR”.

Noizy në këtë bashkëpunim me Lil Kolin flet për fillimet e grupit që ai udhëheq dhe që ata nuk e kanë ndërruar stilin, duke i qëndruar besnik kohës.

Nuk munbojnë as thumba për rivalët, me të cilët Noizy ështa acarruar shumë kohëve të fundit.

Këngën e ka punuar ashtu si shumë të tjera të po të njëjtit album producenti i ri i talentuar DurimKid.

Videon mund ta ndiqni ketu:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here