Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka lansuar këngën e tij më të re, një projekt apo si quhet ndryshe ‘diss’ drejtuar kundër gjithë ‘labelit’ BabaStars.

Kënga është e ‘rëndë’ me fraza të ndryshime agresive drejtuar natyrisht ndaj anëtarëve të ‘labelit’ BabaStars, të cilët po ashtu kohë më parë ia dedikuan një këngë reperit nga Shqipëria.

Konflikti i fundit me anë të këngëve ka lindur pas konfliktit fizik mes reperëve në aeroportin e Zurichut, që rezultoi me polemika të shumta dhe me pa qartësi të shumta se kush kë e rrahu. Lufta vazhdon…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here