10Reperi i luksit Noizy nuk ka ndalur udhëtimet e tij.

Nga Zvicra duket se destinacioni i rradhës është Venecia. Venecia njihet si vendi romantik, ku shumë çifte shkojnë atje për të festuar përvjetoret e dashurisë, por dhe për të shënuar momente të veçanta të jetës.

Noizy ndërkohë po shijon këto momente relaksi në një xhiro mo gondola, karakteristikë e Venecias.  Nuk dihet nëse Noizy shoqërohet nga ndonjë mikeshë e zemrës në këtë natë plot romancë. / Gazeta Express/ 6 7 8 9

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here