Ai është një nga djemtë më të lakmuar nga femrat shqiptare, por të njëjtin mendim nuk ndajnë baballarët e femrave.

Noizy është i sukseshëm në karierën e tij muzikore, guximtar dhe 30 vjeçar. Me sa duket reperi do një vajzë por nuk merr aprovimin e babit të saj.

“Babait të saj nuk i pëlqej sepse ajo më quan “daddy””,– ka shkruar ai krah fotos së publikuar.
Nuk dihet se kush mund të jetë vajza që i ka rrëmbyer zemrën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here