Noizy do të jetë sot një nga mysafirët e “Bluetooth”. Në këtë intervistë për suplementin tuaj të së shtunës, reperi i përfolur tregon të rejat nga jeta e tij profesionale dhe jo vetëm…

Ai na tregon edhe për jetën e tij private… ku nuk mohon një lidhje dashuri me këngëtaren Genta Ismajli.

Sakaq ai përgjigjet edhe ndaj akuzave të Bleros…/Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here