Noizy ka ‘thumbuar’ sërish Feron.

Ditët e fundit kanë janë vërejtur ‘dissat’ e Feros në drejtim të Noizyt, pas publikimit të albumit të ri.

Madje, Fero publikoi edhe këngën “1 e keni” si ‘diss’ për Noizyn, ku ndër të tjera i përmend edhe Motrat Mustafa.

Pas shumë reagimeve, Fero luti fansat të tregojnë respekt për Motrat Mustafa, ngase ‘dissi’ është për dikë tjerër, jo për to.

Noizy kishte zgjedhur heshtjen, deri në momentin kur publikoi një imazh të guacës në banjo dhe shkroi se nuk ia vlen të harxhojë kohën me të.

Së fundi, reperi publikoi një fotografi, përmes së cilës thotë se nuk i bën fare për ata që e urrejnë.

“Inatçitë kurrë nuk i zhgënjeva, kanë arsye të më urrejnë”, ishte mbishkrimi që reperi ia ka lënë fotografisë.

Për ndryshe, “Epoka” mban titullin albumi i ri i Noizyt, i cili po pëlqehet nga fansat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here