Reperi nga Shqipëria më i përmendur i momentit Noizy, i cili e ka emrin e vërtetë Rigels Rajku, në Facebookun e tij tregon vetëm foto me femra.

Këtë herë zbuluam këtë foto që po e shihni, ku ai duket me 4 femra me bikini ose pa to, në një dhomë gjumi dhe në krevat.

Ne e dimë se reperi është shumë i preferuar i femrave, por që të ketë ai një marrëdhënie katërshe nuk e besojmë.

Por, me siguri i referohet ndonjë pamjeje nga videoklipi i tij më i ri që, ashtu siç ka thënë edhe në rrjetin social është duke ardhur, ndoshta fotoja i referohet videos që mban titullin ‘Rude boy’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here