Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka folur për mediat shqiptare rreth jetës së tij private dhe paralelet e kësaj jete me karrierën e tij.

I pyetur nëse ka qenë ndonjëherë i dashuruar, Noizy tha se dashurinë e vërtetë e përjetoi vetëm nga mosha 15 deri 20 vjeçare me nënën e vajzës së tij, Leandrën, të cilat jetojnë në Londër. Më tej ai shton për Panorama se një ditë do të martohet, edhe pse nuk e di saktësisht kur.

“Çfarë kam më shumë në jetën time, këngë apo femra? Mund të kem mbi 100 këngë, jam shumë i sigurt dhe sa për femrat, do të tingëllojë pak keq, por e them që kam pasur më shumë se 100 femra me të cilat kakm përjetuar histori të ndryshme dashurie”, theksoi Noizy.

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here