Noizy ka një mesazh për tifozët shqiptarëReperi shqiptar, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka një mesazh për tifozët e Kombëtares.

Postimi i tij i plotë:

Lutjet e mia shkojnë për vendin tim, për të na dhuruar nje loje te mrekullueshme dhe Fitore.. Sa për tifozët është koha për ti treguar botes se ne jemi ndryshe … Dhe pse disa nga ne Mund te jet me mendimin se, sic te trajtojn te tjeret, Ashtu ktheja Dhe ti.. Por jo, ne Jemi me te mire/zgjuar se kaq.. Ne do tregojme rrespekt Kur te hyni ne shtepine tone, kemi nder & dinjitet… Sepse Ashtu na kan mesuar te paret tane.

My prayers go for My country to give us a good game and a Great win… As for the fans it’s time to show the world that we can be different… Even tho some of us might think that we should treat others the way they treat you.. But no, we better then that.. We will show respect when you enter our home, we have Honor & dignity.. with all the Respect Noizy

Ps 2-0 per Shqipri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here