Noizy heq tatuazhin me portretin e ish të dashurës, ja me çfarë e ka zëvendësuarPrej nisa muajsh Noizy kishte vendosur të shuante çdo kujtim nga ish e dashura e cila është edhe mamaja e vajzës së vogël të çiftit, Leandra.

Reperi kishte nisur seancat për të hequr nga krahu i tij tatuazhin me portretin e saj dhe tani duket se procedura ka përfunduar, shkruan opinion.al.

Noizy ka nxjerr në Snapchat imazhin e tatuazhit të ri në krahun e djathtë. Tashmë aty është vizatuar një mikrofon me kurorë mbreti dhe disa fjalë sipër tij.

30 vjeçari i ka dedikuar muzikës dhe grupit të tij një tatuazh të tillë.

Noizya

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here