Noizy gjen dashurinë, kjo është femra super seksi që ‘i ka vënë syrin’Pas ndarjes nga mamaja e vajzës së tij, Noizy nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze.Reperi i është përkushtuar karrierës por as romancat e shkurtra me femra, kryesisht të ekranit, nuk kanë munguar.

Dhe si duket, flirtimin e fundit e ka me një tjetër vajzë, këtë herë të huaj.Noizy dhe vajza e quajtur Naomi janë parë shpesh në foto bashkë dhe në shoqërinë e njëri-tjetrit në studio pasi ajo po punon për të realizuar projektet e reja muzikore dhe albumin.

Por mënyra si ata komentojnë në fotot e njëri-tjetrit, te bën të mendosh se ka diçka më tepër se miqësi. “Habibiii”, i shkruan reperi dhe Naomi ia kthen menjëherë me një emoji zemër.Kujtojmë që vajza në fjalë është tashmë pjesë e grupit OTR dhe duket se po e zë vendin e Encës, jo vetëm në muzikë. intv.al

Habibi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here