Noizy flet për zënkën mes Stresit dhe Skivit Reperi nga Shqipëria, Noizy, nuk ka raporte të mira as me Stresin e as me Skivin.Në të kaluarën Rigels Rajku nuk ka kaluar mirë as me Arkimed Lushajn e as me BabaStars, pjesë e të cilëve është edhe Visar Shala.

Pas zënkës ndërmjet Stresit dhe Skivit, pjesëtari i OTR në një postim të tijin në rrjetet sociale thotë se merret me gjëra më të mëdha.

“Ju shqipe e dini stilin tim. Kapuni mes vete. Me Noizyn s’ka gara”, shkruan Noizy në postimin e tij duke ia bashkëngjitur fotografinë e mëposhtme.

Noizy flet për zënkën mes Stresit dhe Skivit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here