Ka ardhur më në fund dhe klipi më i ri në bashkëpunim mes Noizyt dhe Eni Kocit. Kënga mban titullin “Je gjithcka”, dhe si fillim ka marrë shumë komente pozitive.

Por kënga në audio ka qenë mjaft e dëgjuar dhe po dëgjohet ende nëpër radiostacione shqiptare.Klipi ka një fabul dashurie që lihet në mes dhe në këtë rast është mashkulli ai që ikën.

Ndërsa reperi Noyzi si duket i ka pëlqyer aq shumë shprehja ‘Plaku i Viti të Ri” , nga shija e videos me Tunës, saqë edhe këtu në tekst të këngës me Enin e përdor ende.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here