Reperi nga Shqipëria, Noizy dhe tinejxherja sensacionale Eni Koçi kanë lansuar këngën me klip “So Hot”.

Videoklipin e ka realizuar Supersonic Production, ndërsa ajo që e veçon këtë klip nga të tjerët është fakti se i ngjason një filmi, pa pasur ndonjë lidhshmëri të madhe me tematikën e këngës.

Ky realizim i Noizyt vjen pas një mungese në skenën televizive shqiptare, ndërsa ky lansim i hershëm i kësaj kënge verore mund të shihet si taktikë për ta shmangur konkurrencën para sezonit veror, kur dhe do të vërshohet industria muzikore nga krijimet. /telegrafi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here