Noizy dhe Dafina Zeqirit, shihen prapë bashkë, e këtë herë duke...Dikur Noizy nuk kursente fyerje nga më të rëndat për këngëtaren Dafina Zeqiri, ndërkaq së fundi dyshja kanë krijuar një raport shumë të mirë mes vete, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit, Noizy dhe këngëtarja kosovare janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe raporti duket mese miqësor. Dyshja janë takuar sërish dhe duket se janë duke menduar për një material të përbashkët muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe në sferën private, që të dy kanë lidhje me persona të tjerë./Kosovarja/

Noizy dhe Dafina Zeqirit, shihen prapë bashkë, e këtë herë duke...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here