Tashmë është bërë publike lidhja e këngëtares Rozana Radit dhe reperit Mc Kresha. Dhe reperi Noizy ia ka përcjellë një mesazh paralajmërues reperit kosovar.

Noizy, i cili është mik me Rozin dhe ka bashkëpunuar me të në dy këngë, është shprehur së fundmi me shaka se nëse MC Kresha nuk sillet mirë me Rozana Radin, ai do të ketë punë me të, pra me Noizyn, shkruan “Standard”.

Rozana dhe MC Kresha ditë më parë kanë paralajmëruar se së shpejti do të realizojnë edhe videoklipin e këngës “Jabadabadu”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here