Noga zgjodhi këtë bukuroshe mes saj dhe KristelësReperi Agon Abdullahu i njohur me nofkën Noga, muaj më parë i dha fund beqarisë me prezantuesen Kristela.

Mirëpo nuk shkoi asgjë mirë ku pas disa dite ata u ndanë, ani pse prezantuesja ishte shtatzënë.

Arsyeja e ndarjes thuhet që është nëna e reperit, pasi prezantuesja kërkonte të jetonte e vetme me Nogën në një banesë, shkruan Gazeta Express.

Noga nuk zgjodhi Kristelën ku sipas tij nëna është e vlefshme.

Ai në një postim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto me nënën, ku shihet duke ia shfaqur dashurinë.

“Mos e harxho kohën tënde për të arritur dashurinë e disa personave, po atë harxhojë me ata që të duan me të”, shkruan Noga.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here