Pas superhitit “Këtë natë”, Andin Randobrava ka sjellë bashkëpunimin e ri me tinejxherin, Agon Abdullahu të njohur si Noga, i cili sipas këtij të fundit ka po ashtu mjaft potencial.

Kënga titullohet “Ku Je?” dhe flet për një histori dashurie, ashtu sikurse kënga “Këtë Natë”. Vërehet se është një vazhdim i kësaj të fundit, por asnjë prej artistëve nuk e konfirmoi këtë.

Kënga është punuar nga në studion Randobrava Records dhe së shpejti pritet t’i realizohet edhe videoklipi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here