Noah: Jam i bukur si babi dhe i mençur si mamiArgjentina Ramosaj nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe shihet të jetë një nënë e përkushtuar. Bashkëshorti i saj Dukagjini, si dhe i biri Noah, duket se i japin asaj shumë lumturi.

Derisa, Noah po rritet, Argjentina është larguar paksa nga skena muzikore, pasiqë hiti i saj i fundit ishte me Gjirën, këngë e cila quhej ‘Deja Vu’, transmeton Kosova Sot Online.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto teksa i dhurojnë puthje të voglit të tyre. Noah kishte veshur një bluzë e cila shkruante ‘Jam i bukur si babi, e menqur si mami’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here