Njihuni me vjehrrën e Emina Çunmulajt Modelja shqiptare duke qenë mjaft aktive nëpër rrjete sociale ka bërë që ti njoftojë fansat e saj me pothuajse secilin antarë të familjes së saj derisa publikimet e fundit i kanë takuar kryesisht vajzës së saj të vogël Ella Faria.

Emina pa nguruar na ka njoftuar me bashkëshortin e saj ndersa një gjë të tillë po e bën edhe tani duke publikuar një imazh të gjyshes së vajzës së saj.

“Ella loves her Mamzi” “Gjyshja më e mirë” ka shkruajtur Emina krahas një imazhi të vjehrres dhe vajzës së saj të vogël./Prive.al/

Njihuni me vjehrrën e Emina Çunmulajt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here