Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi ka treguar dhe më parë se ka një marrëdhënie mjaft të mirë me vëllain e saj, por deri më tani asnjëherë nuk ishim prezantuar me të.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Jonida ka treguar gjusmën e saj më të mirë.

Duket se diçka që nuk mungon në familjen e aktores janë njerëzit e bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here