Emri i saj është Riselda dhe është nga Shqipëria. Ajo është balerinë dhe mësuese baleti, madje shumë e zonja.

Riselda Sejdija është bashkëshortja e një biznesmeni kosovar, me të cilin e ka edhe një djalë. Riselda tërheq vëmendje në rrjete sociale me stilin e jetës, atë të veshjes, por edhe linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është nusja më e nxehtë e Kosovës.

4 5 6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here