Njihuni me ish gruan e NoizyitDihet që vite më parë Noizy ka qenë me një femër, lidhjen me të cilën e kishte më të gjatë dhe dukshëm më të ndjeshme

Nga kjo lidhje ka lindur edhe vajza e tyre, Leandra, që është pika e dobët e rep artistit shqiptar.

Pavarësisht se çifti duheshin, lidhja dështoj dhe ata u ndanë.

Leandra jeton me të ëmën, ndërkaq Noizy thotë se ka shumë respekt për nënën e vajzës së tij, shkruan “Kosovarja”.Kjo është ish gruaja e Noizyt, gjegjësisht nëna e Leandrës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here