Njëra dorë e Bleros dhe tjetra e Afronës, formohet shqiponjaBlero Muharremi njihet si një tifoz i madh i futbollit dhe natyrisht se kualifikimi i Shqipërisë në ‘Euro 2016’ e ka gëzuar tej mase.Këngëtari ka bërë disa postime në rrjetet sociale për t’i uruar shqiptarët për arritjen e madhe.

Ai fillimisht i ngacmoi serbët, për të vazhduar pastaj me shpërndarjen e një fotografie të heronjve nga zhveshtorja dhe pastaj ka bërë një fotografi të përbashkët me të dashurën e tij, Afrona Dika.

“Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa ta festosh një datë historike me një person aq të rëndësishëm”, ka shkruar Blero.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here