Jennifer Lopez ka treguar edhe një herë tjetër linjat e saj të mrekullueshme, teksa ka qenë në një pishinë së bashku me fëmijët e vet dhe të dashurin 24-vjeçar, Casper Smart.

E veshur me një bikini të verdhë, 42-vjeçarja është dukur në një formë të shkëlqyer, ndërsa nuk ka hezituar të përfshihet në një lojë me fëmijët e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here