Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey, po festojnë njëvjetorin e martesës.

Për këtë ditë të veçantë, modelja hyri në Instagram për të ndarë një postim të ëmbël në përvjetorin e tyre.

Hailey ndau një selfie të saj dhe të Justin në ashensor. Ajo shihet duke i dhuruar një puthje në faqe dhe ai teksa buzëqeshë.

“1 vit zonja jote”, shkroi ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here