bleonaBleona Qereti është treguar një familjare e vërtet për festa. Ajo i ka kaluar ato me familjarët e saj, të cilët i ka ftuar në Amerikë. Këngëtarja është fotografuar së bashku me te atin ne nje restorant dhe te dy kane vene ne koke disa aksesore, qe urojne “Gezuar Vitin e Ri”, prane te atit ajo duket shume e lumtur.

Megjithate ne Twitter Bleona ka postuar edhe nje fotografi me nje djale te gjate me ngjyre. Ne mbishkrimin e saj ajo thote se ky eshte bodiguardi i preferuar i saj i ardhshem. Bleona duket ne forme shume te mire e veshur me te bardha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here