2Aktori i humorit pasi la pas Jolezën, duket se i ka vënë syrin një këngëtareje të shumë përfolur.

Jul Deda në një foto të publikuar në Instagram ka thumbuar Encën.

Ai e ka cilësuar mikun e tij Ermal Mamamqi si më të bukur se Enca. “Me një shokun tim. Biseduam gjatë dhe arritëm në konkluzionin se Ermal Mamaqi është me seksi se Enca”, shkruan ai krahas fotos ku duket me një dem.

Nuk dihet se kush duhet të mbetej keq nga ky status Ermali që krahasohet për bukuri me një femër, apo Enca që vlerësohet nisur nga mendimi I një ‘kasfshe’.  2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here